KONST / Litografier / Färglitografi 15018275
nr 1501 8275
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Signerad, numrerad 46/150. Färglitografi, bildmått: 53x41cm, yttermått inklusive ram: 74x59cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 november 2022
kl 18:46:47
7/11 18:16:30